KIRA

KIRA  jalatsibränd sündis sõna otseses mõttes vastusena tänapäevasele ületarbimisele. Lühikese elueaga tooted on koormaks nii kandjale kui keskkonnale – nende tootmine kulutab asjatult ressurssi, nukker kvaliteet kurvastab kandjat ning prügi tekib aina juurde. Tegelikult vajame me olenemata kliimavööndist mugavaid ja praktilisi jalanõusid, mis näevad kenad välja ning paitavad südametunnistust, sest need on valminud jätkusuutlikul moel.

 

Põhjamaadele omaselt on KIRA stiil lihtne, elegantne ja mis peamine – ajatu. Loodusest inspireerituna kulgeb ta jäljetuna läbi ürgsete soode ja metsade hoole, armastuse ja uskumatu kergusega, sobitudes märkamatult Sinu igapäevaga.

 

KIRAd valmistatakse innovaatilistest taaskasutatud materjalidest ning on ühtlasi väga mugavad ja vastupidavad. Libisemiskindlad tallad on valmistatud taaskasutatud autorehvidest, pehme vooder aga ümbertöödeldud plastist.

 

Kõik KIRA jalatsid valmivad suure pühendumisega kingameistrite kogenud käe all Eestis – AS Samelini tehases Tartus. Täpne ja kontrollitud tarne- ja tootmisprotsess tagab KIRAdele  kõrgeima kvaliteedistandardi.

 

Et KIRA eluring ei lõpeks kurvalt prügilas, kutsume kõik väsinud ja ära kantud jalanõud tagasi. Parandatavad jalanõud annetame heategevuseks ning elu lõppu jõudnud KIRAd suuname jäätmekäitlusesse, kust neist sünnib uus energia.

 

KIRA on lihtne ning ajatu, tuletades meile ikka ja jälle meelde, kuidas vähem on alati rohkem – nii meie enda kui ka keskkonna jaoks.