Suur M

E-post: suuremm@gmail.com
Telefon: +3725148865

Suur M on köögikratt, kes toimetab selle nimel, et gurmaanid saaksid nii kõhule pai, silmadesse sädeme kui ka vajadusel suust tuleleegi välja. Kogu kraam on vegan, kuid ei tapa ka paadunud omnivoori 😉

Meie kaubamärgi aluseks on pealik Myraka srirachad Suur M ja Kuldne M. Neist esimene on rahulikumat laadi ning ei ehmata ka algajaid katsetajaid pildituks. Kuldse M-i sisse käib aga vana hea habanero ja see võib teinekord täitsa rõõmupisara silmanurka tuua.

Selle aasta alguses lükkasime hoo sisse vegantoodete sarjale “Siin ei ole kala”. Esimeseks lapsukeseks oli porgandilõhe “Lohe @ Suits”, sellele järgnes baklažaanist vürtsikilu “Plaan B” ning praegu võimleme uue toote kallal, mille tööpealkirjaks on “Räme Tomat” ja mis jahib piinavabu seoseid tomatikastmes räimedega.

2023. aasta kevad viib Suure M-i aga ratastele, sest tahame inimesi hakata kostitama vegan tänavatoiduga. Selle alustaladeks on kõikvõimalikud võikud. Neid tuleb nii grilli vahelt, rösterist kui norilehtedesse pakituna. Külluslikud, tervislikud ja värsked – lubame. Kõiki meie purgitooteid kasutame ka oma võikudes ning neid saab mõistagi foodtrucki juurest kaasa osta. Seniks aga lammutage julgelt meie sotsiaalmeedia lehtedel. Jälgige, šeerige, laikige, jagage ja loomulikult ostke!