Toitumisnõustamine ja -teraapia

E-post: eestiveganselts@vegan.ee

Nõustamine on konfidentsiaalne ja toimub kokkuleppel kas Eesti Vegan Seltsi ruumides Tallinnas aadressil Volta 30 või mõnes muus kohas. Võimalik on ka nõustamine Skype’i teel. Nõustamiskord kestab kuni 60 minutit ja maksab 45€. Kõige rohkem kasu saab nõustamiskorrast, kui informeerida nõustajat e-kirja teel enne esimest kohtumist, millistel teemadel on soov arutada ja millised on eelnevad kogemused taimetoitlusega.

Broneerimiseks pöördu otse soovitud nõustaja poole, kontaktid allpool.

Eesti Vegan Seltsi toitumisnõustajad pakuvad teaduspõhist infot taimse toiduvaliku tervisliku ja turvalise planeerimise kohta ning terapeut aitab leida lahendusi erinevate terviseprobleemide korral. Nõustamise aluseks on kliendi olukord ja küsimused, teraapia puhul ka arsti ravijuhis ja tõenduspõhised toitumissoovitused, eesmärgiks praktilised lahendused veganluse täisväärtuslikuks teostamiseks igapäevaelus ning tervenemisprotsessi toetamine tervisliku taimetoitlusega.

Kõik meie nõustajad on läbinud erialase väljaõppe ja on ka ise veganid.

Terviseprobleemide korral tuleks esmajärgus pöörduda arsti poole, kelle kelle kompetents on haiguste diagnoosimine ja ravi. Küll aga võib õige toitumine aidata ennetada haiguste teket ning toetada tervenemise protsessi, mille puhul on sobilik pöörduda toitumisnõustaja või -terapeudi poole.