Jõulupakkumised Eesti vegan tegijatelt

Jõulupakkumised

Jõuludeni on jäänud vaid loetud nädalad ning praegu on just õige aeg, et aegsasti läbi mõelda, kuidas tähistada ja mida pidulauale või kingiks varuda. 

Kogume siia kokku kõik pakkumised ja ideed Eesti vegan tegijatelt ja müüjatelt. Alati tasub meeles pidada, et väikese iseseisva kohaliku vegan ettevõtmise toetamisel on topeltkaal ja nii levib jõulurõõm veelgi kaugemale!

NB! Nimekiri täieneb, kui meieni jõuavad uudised uutest vahvatest pakkumistest! 

KINGIIDEED

Leenek käsitöökotid – Leeneki kottidel on Eesti veganite seas juba väike fänniklubi ja 6.-11. detsembril on kõik kotid -40%, lisaks tasuta saatmine. Kaup kätte 1-3 päevaga. 

Berrichi Skincare – Eestis loodud ja toodetud looduskosmeetikal on kuni 8. detsembrini kinkekomplekt “Sinu ilu saladus” 15% soodsamalt. Lisaks on kuni 22. detsember iga ostuga kaasa kingitused. 

Rohebox – Roheboxi on põnev kinkepakk, millega sõpru, peret või iseennast üllatada. Selle sisu koguhind kauplustes on alati suurem kui tellimishind. Nüüd saadaval jõulubox!

Mulieres – teame Mulierest eelkõige kui puhastusvahendite tootjat, kuid nad on nüüd hakkama saanud ühe korraliku küünlajurakaga, mis valmistatud rapsivahast, põleb ligikaudu 100 tundi, on looduslik ja biolagunev ning ei sisalda mürgiseid aineid. See lõhnastamata gigant-küünal on kogu detsembrikuu Mulierese e-poes 20% soodsam kui muidu! Lisaks on valikus veel teisigi kingiideesid ja Mulierese väiksemad lõhnastatud küünlad on -10%.

Annetus loomasõbra nimel / loomasõbra pusa või särk – anneta Eesti loomade eestkosteorganisatsioonile Loomus MTÜ SIIN ja anna sellest kingisaajale teada Loomuse jõulukaardiga. Iga loomasõbra silmad lähevad särama, kui ta leiab pakist Loomuse pusa või särgi. Heategevusliku poe leiad SIIT.

Kinkekaart vegan söögikohast – vast igal taimetoidusõbral oleks ülihea meel saada kinkekaart, millega on tore pika jaanuarikuu lõuna või õhtu sisustada. Võta ühendust mõne endale lemmikuks saanud toidukohaga ja soeta just selline mugav kingitus. Kõik Eesti vegan söögikohad leiad SIIT

JÕULULAUALE

Veg Machine Tartu – imeilus jõulukringel Tartus. Kringlit saab ette tellida 20., 21. ja 23. dektsembriks. Tellimus edasta info@vegmachine.ee.

Kringel – Küll Tallinna kandi rahval on vedanud! Kringli jõulumenüüst leiad jõulukringlit, piparkooke, piparkoogitaigent ja -magustoitu ning astelpajuglögi.

Vegan Restoran V – Vegan V jõulumenüü vaatamine paneb juba praegu jõuluõhtust unistama. Jõuluseid norivorste, chorizot, mereporgandit ja -marja, india pähkli kreemi, jõulust kirju koera ja veel mitut sorti keele-ja meelepärast leiab nende jõulumenüüst SIIT.

KOMMIKOTTI

Jõuluvana kommikoti saab eriti eriliseks, kui põigata Tallinna vanalinnas asuvasse Karu talu šokolaadpoodi. 

Roosiku šokolaade leiab paremini varustatud poodidest üle Eest. 

Vegania kodulehelt leiab vitamiinirikkad marjakeerud, mis samuti igasse kingipakki sobivad.

Crump – jõuluvana kingikotti toovad särtsu Crumpi K@nepi-kägarad – talvemaitselised käsitöö-maiused. Need ning lisaks veel Crumpi soolased kepikesed ja tootekombod on praegu nende kodulehel soodushinnaga.

VEEL TOREDAT

Katharina Grepp on vegan illustraator, kelle Patreoni liige olemine on eelkõige kingitus iseendale. Valida saab erinevate liikmetasemete vahel ja nii potsatavad sinu postkasti postkaardid, värvimislehed, illustreeritud retseptid või digitaalsed tervituskaardid (seal hulgas kodus prinditavad jõulukaardid!), mida lähedastega jagada.

Kadri Taperson – Kadri toetamine Patreoni keskkonnas on kingitus, mis aastaringselt oma võrseid ajab. Kadri tegutseb ja kirjutab Hiiumaa metsade vahel erinevatesse väljaannetesse nii palju kui võimalik just loomi ja veganelu silmas pidades. 

Jaga uudist